De zoekmachine Yahoo! mag nog steeds rekenen op een grote schare aanhangers. Ook vanwege alle andere activiteiten van Yahoo zoals hun gratis webmail of de financiële pagina’s.
In Amerika en Azië is het naast Google de meest gebruikte zoekmachine. In Nederland gebruikt zo’n 5% van de zoekers Yahoo en internationaal is het zelfs 19% volgens het onderzoeksbureau Nielsen/Netratings.
Kan jij het je veroorloven om zoveel bezoekers en dus omzet mis te lopen? Ga dan je site bij de zoekmachines, waaronder Yahoo aanmelden.
Aanmelden website bij zoekmachine Yahoo !
Voordat we beginnen met de aanmelding controleren wij altijd eerst de broncode van de eerste pagina van de website. Als wij problemen tegenkomen, zoals bijvoorbeeld het ontbreken van een sitemap, nemen we hierover eerst per email contact met je op. Daarna gaan wij over tot het publiceren van de website in de zoekmachines.